Please enable JS

HİZMETLERİMİZ

Topluluğumuz için çalışıyoruz
HİZMETLERİMİZ
img

Bordro Personel Hizmetleri

Şirketimiz Selçuklu Belediyesi'nin 696 sayılı KHK kapsamında yaklaşık 1900 personel çalıştırmakta olup personelinin en iyi hizmeti alabilmesi için hertürlü çalışmayı yapmaktadır. Personel arkadaşlarının her sorununa yardımcı olmaya çalışan şirketimiz personelin kariyeri ve geleceği için Belediyemiz ile birikte ortak çalışma yürütmektedir.
img

Eflatun

Eflatun, Selçuklu Kongre Merkezi içerisinde hizmete açılan, Selçuklu sanatını gün yüzüne çıkarmaya çalışan bir çini atölyesi ve mağazasıdır. eflatuncini.com adresinden sıcak satış yapan şirketimiz hem sanata he Selçuklu tarihine sahip çıkmaya çalışmakatadır.
img

Hizmet Taahhüt

Şirketimiz gelir getirici organizasyon işleri yapmak beraber, arsa, mülk gibi alım satımlar da yapmaktadır. Amacımız ekonomide nakit akışını hızlandırmak ve ekonomi de bir nebze olsun hareketlilik sağlamaya çalışmaktır.
img

Sille Baraj İşletmeleri

Baraj Sille Çayı üzerinde sulama ve taşkın kontrol amacı ile 1953-1960 yılları arasında inşa edilmiş bir barajdır. Kaya gövde dolgu tipi olan barajın bölge hacmi 320.000 m3 akarsu yatağında yüksekliği 39 metredir. Normal su kotunda göl hacmi 3,10 hm3 normal su kotunda göl alanı 0,20 km2 dır 260 hektarlık bir alana sulama hizmeti vermektedir.
Türkiye’nin en büyük parklarından biri olan Sille Baraj Park, günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp nefes almak isteyen binlerce insan Sille’nin temiz havasında aileleriyle birlikte hoşca vakit geçirmek için baraj parka akın ediyor. Konyalıları su ile buluşturan ve şehrin yeni cazibe alanı olan baraj parkta, izci kampı merkezi, tekne gezinti alanı, uçurtma tepesi, çay bahçesi, restoran, mescid, iskele, ahşap gezinti yolları, çim amfi, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi farklı etkinlik alanları yer alıyor.
Sille Baraj Park, 1.985.000 m²’lik alanı ile Türkiye’de yapılmış en büyük parklardan biri. Park içerisinde 221.000 m² yüzey alanı ve 2.500.000 m³’lük tam doluluk kapasitesi ile Sille Himmet Ölçmen Barajı yer alıyor. Baraj çevresinde piknik alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, tırmanma parkurları yer alıyor. Öğrenciler ve izcilere yönelik olarak kullanılması amacıyla kamp alanları oluşturulan park içerisindeki gölette kayıkla gezinti yapılabiliyor.