Please enable JS

KURUMSAL

Tecrübelerimizle daha güçlüyüz
Selçuklu
Kent Hizmetleri

Temeli 2010 yılında atılan şirketimiz; 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek hizmet sektöründe öenmli bir isim haline geldi. Tüm faaliyetlerinde standartlara uyum sağlayarak, sürekli gelişim amacı sürdüren şirketimiz, yakaladığı başarıyı adım adım ilerletmeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulu
Mesajı

Selçuklu Kent Hizmetleri ailesi olarak güzel ülkemizde , vizyonumuz doğrultusunda, birçok başarıya hedef odaklı çalışmalarımız, kültürümüzden aldığımız güç ve ülkemize duyduğumuz güven sayesinde ulaştık.
İş hayatında başarılı olmak; prensipli, ilkeli, düzenli ve disiplinli çalışarak mümkün olmaktadır. Doğru düşünerek, doğru yerde, doğru zamanda, doğru karar vermek iş hayatının en temel prensibidir. Bu ilkeler, özellikle hizmet sektöründe 'üstün ve istikrarlı' kaliteyi yakalamada en büyük etkendir. Üstün kaliteyle hizmet yaparak büyüyüp güçlenen işletmeler, yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine hizmet verecektir.
Selçuklu Kent Hizmetleri ailesi olarak, işimize ve ülkemize yatırırım yapmaktan hiç vazgeçmedik. Var olduğumuz sektörlerde tüm paydaşlarımıza değer yaratmaya odaklanarak, uzun vadeli bakış açımız doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürdük. Geleceğin sektörlerinde, hem Topluluğumuzun hem de ülkemizin rekabet gücünü daha da artıracak adımlar attık.
Kurulduğumuzdan bu yana ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve belediyemize teşekkür ediyorum.
Nice yeni yatırım ve hizmetlerle huzurunuzda olabilmek dileğiyle…

Yönetim Kurulu
Üyeleri
img

Mehmet Lütfi ÖZBAYGIN

Yönetim Kurulu Başkanı
img

İlhan ATALAY

Yönetim Kurulu Başkan Vekili
img

Hidayet KARA

Yönetim Kurulu Üyesi
img

Muhammed Said YOĞURT

Yönetim Kurulu Üyesi
img

Yasin SELVİ

Yönetim Kurulu Üyesi